Melisa Emirbayer

0

Melisa Emirbayer Survivor 2019 yarışması için aday gösterilen isimler arasında yer almıştır. Hakkında ise kısa sürede bir çok soru merak konusu olmuştur. Kimdir? nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu, eğitim ve kısaca hayatı biyografisi.

1995 doğumlu Melisa Emirbayer aslen İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk dönemi hiperaktif olarak geçtiği için henüz 7 yaşında iken ailesi tarafından yüzme sporuna gönderilmiştir. Yüzme dalında gösterdiği başarı neticesinde Türkiye’nin en önemli kulüplerinden olan Galatasaray ve Fenerbahçe gibi önemli takımlarda yer almıştır. Ayrıca Milli takım adına da yarışmalar da yer alan Emirbayer, günümüze kadar bir çok kez Türkiye şampiyonluğu kazanmış, rekorlar kıran isim olmuştur.

Melisa Emirbayer survivor;

Yapabilirmisin kelimesinin kendi hayatında yer almadığını, açlık vb. hiç bir zorluğun kendisi için sorun teşkil etmeyeceğini belirtmiştir. Ayrıca Acun Ilıcalı‘nın sunduğu Survivor yarışmasının Türkiye ve Yunanistan arasında olmasınında kendisini daha fazla heyecanlandırıp hırslandırdığını dile getirmiştir. İnatçı, azimli, hırslı, başarılı ve mücadeleci bir yapıya sahiptir, hiç bir zaman kolay kazanmadım, zoru başarmaya gidiyorum diyerek sözlerini noktalamıştır.

2020 yılında ise Survivor Panorama programına katılmış ve yorumları ile yarışmaya renk katmıştır.

Başarılı sporcu’nun boyu 1.77 cm, kilosu ise 58’dir. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 128bin civarındadır. Bu sayı twitter hesabında ise 10,9 B..


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz