Melis Balkan

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunudur.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Melis Balkan Sınıf Öğretmenliği mesleğini sürdürmektedir. Aynı zamanda müzik ile ilgilenen Melis Balkan Youtube ve Smule video kayıtlarında seslendirdiği parçalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bir dönem O Ses Türkiye yarışmasına da katılmış aslen, Çanakkale doğumludur.

Ailesi İzmir’de bulunmaktadır, yaz dönemini İzmir’de ailesinin yanında geçirmektedir. Aslen İzmir’lidir.

Özellikle Bana Ellerini Ver, Yerine Sevemem, Eklemedir Koca Konak, Hiç Sevmedim Kimseyi Bu Kadar, Beyaz Giyme Toz Olur, Dünyada Ölümden Başkası Yalan, İlla Sevdim, Sen Benden Gittin Gideli, Bir Elmanın Yarısı Biri Sensin Biri Ben, Kum Gibi, Adresim Aynı, Dardayım, Olmasaydı Sonumuz Böyle, Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun, Hasretinle Yandı Gönlüm ve Gözyaşlarım Anlatır şarkıları büyük beğeni ile dinlenmektedir.

4 Yorumlar

  1. MELİS HANIM BENDE BİR SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK SİZİ TEBRİK EDİYORUM. BİR SAATTİR SESLENDİRDİĞİNİZ ŞARKILARI DİNLİYORUM MÜKEMMEL. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM. OSMANİYE’ DEN SELAMLAR.

  2. Helal olsun sana cok güzel sın 40 bın kere maşallah daha yüksek yere gelmeni isterim yolun açık Rabbım senı korusun bir kızım var 8 aylık güzelliği sana benzesin senın gıbı başarılı olsun

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz