Melih Seferi

0

Melih Seferi hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

Melih Seferi 20 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen, Arnavut göçmeni olan genç oyuncu, Ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine İstanbul Aydın Üniversitesinde devam etmektedir. Boyu 1.82 cm, kilosu 70, burcu ise aslan’dır. Maalesef çok merak edilen sevgilisi kim? sevgilisi var mı? gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Semiha Berksoy Opera Vakfın’da Temel oyunculuk eğitimi ve diksiyon eğitimleri almış ayrıca Actedcity’de erric morris tekniğiyle ses ve nefes teknikleri ardından kamera önü oyunculuk eğitimi ve Betül Alganatay’dan Method Oyunculuk Eğitimleri almıştır.

Kanal d ekranlarında yayınlanan “Arka Sokaklar” dizisinde Mert Karakterini canlandıran oyuncu, “Paramparça”” adlı dizide İlker karakterine hayat vermiştir. “40’ından Sonra” İnternet Filminde Levent Karakterine hayat verirken “Poyraz Karayel” dizisinde Flashback’te yer almıştır. 2014 Yılı “Ayrılık” adlı Kısa Filmde başrol oynayarak İstanbul Erkek Lisesi Tarafından “Kısa Filme Mansiyon” ödülüne layık görülmüştür.

2015 Yılı İstanbul Hedef Olma Kazanan Ol Adlı Yarışma’da “İnce Çizgi” Filmiyle büyük beğeni toplamıştır. 2015 Yılı İstanbul Lisesinin Düzenlediği Uluslar Arası Kısa Film Festivalinde “Görmezden Gelme” Adlı Kısa Filmiyle ilk 20’ye girerek “Başarı Belgesi” almıştır. Filmin Yönetmenliğini Ve Başrol Oyunculuğunu yapmıştır. Oyunculuk hayatında kendini geliştirmeye devam eden genç oyuncuya başarılarının devamını diliyoruz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz