Melek Yargıcı

0

Melek Yargıcı hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, boyu kilosu, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1978 yılının Aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, burcu Yay’dır. Sarkusyan Lisesi’nde okuduğu dönemde voleybol takımı ile spor yaşantısını sürdürmüş, ardından Çayırova Şişecam Kürek Kulübüne geçmiştir. Bu spor dalında Türkiye 1.iği derecelerinin yanı sıra altın, gümüş ve bronz madalya kazanmıştır. Yay burcudur.

Lise eğitiminin ardından 19 yaşında iken Neşe Erberk ajansına seçilen Melek Yargıcı MEB onaylı modellik sertifikası almış ve modelliğe adım atmıştır.

Ajansa bağlı olarak bir çok ulusal ajanslar ile birliktede çalışmalarını sürdüren Melek Yargıcı dönemin defilelerinde ön plana çıkan ve modacıların aradığı isim olmuştur. Ayrıca Luxoccita Türkiye bünyesinde abiye, jean, hamile giyim ve güneş gözlüklerini tanıtmış, katalog, reklam, dergi ve gazetelerin moda sayfalarını süslemiştir.

1998 yılında Neşe Erberk ajansta mankenlik eğitimi, ardından Taksim İstanbul’da tiyatro eğitimi, Nişantaşı L.C.C’de moda tasarımı ve usta oyuncu tiyatrocu Kayhan Yıldızoğlu‘ndan özel oyunculuk dersleri almıştır. Stilist olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Modellik dışında dizi ve sinema filmlerindede rol alan Melek Yargıcı Kaç Para Kaç, Dansöz, Deli Yürek, Baba Ocağı ve Arka Sokaklar gibi projelerde rol almış, Turkcell, Superonline ve Ülker Golf Dondurma reklamlarında yer almıştır.

Elite, gezenkuş, magazinplus ve gojupek gibi internet sitelerinde köşe yazarlığıda yapan Melek Yargıcı 2004 yılından itibaren uzun yıllar alkol tedavisi görmüş, 2011 yılında ise alkolden kurtulmuştur. Anne ve babasınında ayrılmasının sebebinin alkol olduğunu belirtmiştir. Melek Yargıcı’nın maalesef aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz