Mehmet Yıldız

1987 doğumlu yazar Mehmet Yıldız İlköğretimi ve Lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi mezunudur. Ardından Ege Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur.

Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinde ise yüksek lisans yapmıştır.

Üniversite eğitiminin ardından Dost tv ekranlarında Sözler Köşkü isimli programı sunmaya başlamış ardından Moral Fm’de radyo programı hazırlayıp sunmuştur. Yapmış olduğu dini sohbetler ve videolar ile büyük beğeni kazanan Mehmet Yıldız 2015 yılında Aşk Neden Can Yakar isimli kitabı okur severler ile paylaşmıştır. Ardından 2016 yılında Aşk 5 Vakittir, 2017 yılında ise Benden Vazgeçme Ya Rab isimli kitapları yazmıştır.

Günümüzde yazarlığının yanı sıra Youtube video sitesinde yer alan Hayalhanem isimli kanal ile video paylaşımlarına devam etmektedir.

Kendi sayfasında aslen Mersin’li alevi bir ailenin Mehmet Yıldız isminde tantuniyi çok seven bir ferdi olarak büyüdüm yazmaktadır.

9 Yorumlar

 1. Bence Mehmet Yıldız’ın Arayış hikayesini okuyun perfekto ,efso, mükemmel tavsiye ederim bu arada Mehmet Yıldız ” adam gibi adamdır” nokta…

 2. İlk Youtube ve facebooktan gördüm ve dinledikçe mehmeti ilgimi çekti gayet başarılıdır.. Ona tavsiyem kendine maddi ve manevi saldırılardan koruyacak gerçek güç bulsun… Böyle değerli. Kişileri yok eden ortadan kaldıran güçler vardır.. Rabbimiz korusun inş.

 3. Selamın Aleyküm..
  Allahım Sn. Mehmet Yıldız Ağabeyi hertürlü kötülükten korusun. Kendisi gibi ve onu sevenlerinin sayısını çoğaltsın. Allah ne muradı varsa versin. İnşallah kalbim Mehmet Ağabey ile ve inşallah dünya bineğim (bedenimle) de onların yanında olacağım. Derdiyle dertleneceğim, Hayalhanem İstanbul’da nefer olacağım 4 katlı da Nasip olur isa mesut olacağım.
  Selamın Aleyküm.. ??

 4. Hayatımda tanıdığım en zeki adam MEHMET YILDIZ . Nokta hem de KOCAMAN bir NOKTA.. tek duam ardında binlerce MEHMET YILDIZ bırakması. Çünkü dinimizin bu adam gibilerine ihtiyacı var. Allah yolunu açık etsin inşe’Allah kardeşim

 5. Allah dostu bir iman sahibi İnsanlığa Mehmet yıldız gibi evreni ahireti dosdoğru anlatanlar az bulunur sayıları çoğalsın inşallah Mehmet yıldızı kutluyorum

 6. Videolari hic samimi degil, sunum tarzi sanki birilerini etkilemek ister gibi, pazarlama departmaninin bir elemanina benziyor. Arada ses tonunu degistirip yükseltmesi durumu dahada kötülestiriyor.
  Belkide sadece kendi kitlesine hitap ediyor. Anlatis tarzini herkese yönelik bulmadim. Yetersiz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz