Mehmet Emin Uluç

5

A Spor ekranlarında gündemdeki son gelişmeleri Serdar Sarıdağ ile Spor Ajansında değerlendiren spor yorumcusu Mehmet Emin Uluç evlidir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Uluç aslen Trabzon’ludur.

Türkiye Gazetesi Fenerbahçe muhabiri olarak görev yapmıştır. Kendisini renklere değil spora sevdalı olarak tanımlamaktadır. Maalesef doğum tarihi ve yaşı hakkında hiç bir kaynakta bilgi mevcut değildir.

5 Yorumlar

  1. Mehmet Emin Uluç Sen En büyük Yalancısın neymiş renklere değil spora sevdalı hiçde beden dilin hiç öyle söylemiyor.Birde Allahınızı severseniz.Devamlı suratı asık bir adamı neden spor yorumlarına çıkarırsınız Anlaşılır gibi değil

  2. BU ADAMIN EKRANDA KONUŞMASI YORUMCU OLMASI REYTİNGMİ YAPIYORDA BU KADAR EKRANA ÇIKIYOR. HERŞEYİ BEN BİLİRİM EDASIYLA YÜZÜ GÜLMEZ BU ADAMI EKRANDA İSTEMİYORUZ. A SPORU ANLAMIYORUZ.

  3. Mehmet Emin Uluç hakkında yapılan yorumlara katılmıyorum. Gayet saygılı işini bilen yorumları tarafsız aslında A sporda Gürcan Bilgiç in yerine Fenerbahçe’nin haklarını Mehmet Bey çok daha iyi savunurken.

  4. Normal hayatında son derece Güler yüzlü komik, iyi niyetli saygılı ve iyi bir aileye mensuptur. Çok mütavazi ve yardım severdir. O suratı niye asık duruyor bence çok gülmemek için, çünkü çok Güler ve güldürür. Sevgili Uluç seni bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz