KimNereli.net

Mehmet Baştürk

Mehmet Baştürk Kimdir?

Mehmet Baştürk
Gerçek adı: Mehmet Baştürk
Doğum Tarihi: 1998 (22 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.75
Kilo: 70
Meslek: Fenomen Şarkıcı Yarışmacı
Doğum yeri: Adana

Mehmet Baştürk

Mehmet Baştürk katıldığı televizyon programları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise aslen nereli? kimdir? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılında aslen Adana’da dünyaya gelen Mehmet Baştürk, 2015 senesinde katıldığı O Ses Türkiye şarkı yarışmasında Niran Ünsal’a ait Nasip Değilmiş isimli şarkıyı seslendirmiştir. O Ses Türkiye ile sesini duyurmuş olsa da o dönemde hiç bir jüri üyesi Baştürk için dönmemiştir. Ancak ekran başındaki izleyici ve müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Yarışmaya katılmadan önce sosyal medya üzerinden yayınladığı ve seslendirdiği şarkılar ile zaten ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olan Mehmet Baştürk günümüzde yaşantısını Antalya’da sürdürmekte ayrıca bir çok ilde mekanlarda sahne almakta ve canlı performans sergilemektedir.

Mehmet Baştürk nasıl meşhur oldu?

Özellikle İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı ve sokakta sesli bir şekilde söylediği Elbet Bir Gün isimli şarkı ile dikkatleri üzerine çeken Mehmet Baştürk, 2018 yılının Kasım ayında ise Yıldız Tilbe’nin Vazgeçtim isimli şarkısını seslendirmiş daha sonra Eser Yenenler tarafından hazırlanan ve sunulan Eser Yenenler Show isimli programın konuğu olmuştur. Programda ise hoş vakitler geçmesine sebep olan genç isim Şeyda isminde bir sevgilisi olduğunu dile getirmiştir. Ancak nedenini açıklamadığı bir sebep dolayısı ile ayrı olduklarını belirtmiş, onu çok sevdiğini ve ondan özür dilediğini ekranlarda dile getirmiştir. Gelecek günlerde sevgilisi Şeyda ile barışıp barışamayacağı ise merak konusudur.

5 Haziran 2018 tarihinde ise Kınay Production etiketi ile yayınlanan İnşallah isimli tekli çalışması, video klibi ile netd müzik’te Youtube üzerinden yayınlanmıştır. Şarkının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Erdem Topuzoğlu’na, yönetmenliği ise Eyüp Kaan Yoksu’ya aittir. Özelikle klip sonrası takipçileri tarafından sıkçı sevgilisine mesajlar yazılmaktadır. Şeyda çocuğa el at çocuk elden gidiyor. Bu saatten çocuğu zor bulursun. Artık geç kaldın, istesede bulamazsın yorumları ile Mehmet Baştürk’ün sevgilisi ile olan durumuna yorumlar devam etmektedir.

Artık müzik dünyasının da sevilen isimleri arasına ismini yazdırmayı başaran Mehmet Baştürk’ün boyu 1.75 cm, kilosu ise 70’tir.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Fatma saban 13 Ocak 2020

    Herkeze merhaba Mehmet başarın sesi muhteşem yolu acık olsun tebrikler başarılar dilerim …

Mehmet Baştürk
Gerçek adı: Mehmet Baştürk
Doğum Tarihi: 1998 (22 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.75
Kilo: 70
Meslek: Fenomen Şarkıcı Yarışmacı
Doğum yeri: Adana
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

488.751 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

467.267 kez okundu

3.

Beren Saat

421.123 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

385.045 kez okundu

5.

Tarık Akan

309.278 kez okundu

6.

Tarkan

256.932 kez okundu

7.

Volkan Demirel

238.821 kez okundu

8.

Emre Mor

214.104 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

212.870 kez okundu

10.

Ersay Üner

210.428 kez okundu