Mehmet Ali Parlak

0

Mehmet Ali Parlak dijital medya ve sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, eğitimi, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Ali Parlak Kimdir?

Mehmet Ali Parlak sosyal medya uzmanı, web tasarımcı. 2013 senesinden bu yana sosyal medya dünyasında ciddi bir noktaya ulaşmış ve hesaplarını ciddi ölçüde büyütmüştür. Büyük sayfaların ise sosyal medya uzmanlığını yapmıştır.

Mehmet Ali Parlak Nereli?

Mehmet Ali Parlak aslen Mersin Tarsus doğumludur.

Mehmet Ali Parlak Kaç Yaşında?

Mehmet Ali Parlak 24 yaşındadır. Doğum tarihi 7 Mayıs 2000, burcu ise boğa’dır.
Mehmet Ali Parlak2 jpg
Kısaca Kariyeri, Eğitimi:

2000 yılında Mersin Tarsus’ta doğan Mehmet Ali Parlak, sosyal medya uzmanlığının yanı sıra profesyonel web tasarımları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca motor sporları ile uğraşmıştır. Hobileri arasında motor turları yüzme ve voleybol gibi spor dalları bulunmaktadır.

Sosyal medyada pasabeyz diye tanınan başarılı isim, web site tasarımları ile profesyonel olarak uğraşmaktadır. Atatürk Üniversitesi Sivil Havacılık Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. 2022 yılında İncimedya’yı kurmuştur. Kurmuş olduğu İncimedya Şirketi, Sosyal medya uzmanlığı ve web tasarımı için hizmet verdiği bir kuruluştur.

Resmi instagram ve Twitter hesapları @pasabeyz ‘dir.
mehmet ali parlak5 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz