Mahsun Karaca

0

Röportaj Adam Mahsun Karaca Kimdir? hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılında aslen Adana’da dünyaya gelmiştir. Adana Çukurova Üniversitesi mezunudur. Son dönemlerde özellikle çekmiş olduğu videolar ile adından söz ettiren Mahsun Karaca, günümüzde kullanmış olduğu Röportaj Adam ile çalışmalarını sürdürmektedir. İlk zamanlar sosyal medya fenomeni olmadığı dönemlerde AOG yani Amacı Olmayan Grup aracılığı ile videolarını paylaşmıştır. Çektiği kediye nafaka isimli video ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Mahsun Karaca Tuğçe Manga ile evlidir.

Evinin Bodrumunda Tank Çıkan Adam, Çiftlik Bank Yüzünden Batan Tekstil Atölyesi Sahibi, Temizlik Hastası Eşine Dava Açtı, Kayınpeder Damadına Aşık Oldu, Bitcoin ile Bayram Harçlığı veren adam, hırsızlıktan girdiği cezaevini soydu. gibi bir çok videolarıda takipçileri tarafından büyük bir ilgi ile izlenmektedir.

Günümüzde Röportaj Adam yani Mahsun Karaca’yı, Röportaj Adam ile Adana, Türkiye ve dünya gündeminden ilginç haberler, son dakika gelişmelerinin yorumları ve komik röportajlar başlığı altında Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz