Lily Collins

Lily Collins filmleri, sevgilisi, boyu, kilosu, kitapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılında İngiltere’de dünyaya gelen Lily Collins, Phil ve Jill Tavelman çiftinin evladı olarak doğmuştur. Babası eski müzisyen Phil Collins’in ikinci eşinden olan kızıdır. Ayrıca müzisyen Simon Collins’in üvey kız kardeşidir. Anne ve babası Lily henüz 6 yaşında iken boşanmıştır. Ardından annesi ile birlikte Los Angeles’a taşınmıştır.

Harvard-Westlake Okulu ardından Southern California Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olan güzel isim eğitim döneminde çeşitli dergilerde yazılar yazmaya başlamıştır. Elle Girl, Seventeen, Teen Vogue ve Los Angeles Times gibi dergilerde makaleleri yayınlanmıştır.


İlerleyen dönemlerde ise kitap yazmaya başlamıştır. Özellikle Unfiltered: No shame, No regrets, Just me isimli kitabı ile ailesi, daha önce hiç görülmemiş olan resimlerine ve ilişkilerine yer vererek hayatı hakkında bilgileri kaleme almıştır.

Özellikle Abduction ve Mirror Mirror isimli filmler ile ismini duyuran güzel oyuncu, daha sonra serinin ilk filmi Kemikler Şehri’nde rol almıştır.

Vücut Ölçüleri 81 – 60 – 83 cm’dir. Boyu 1.65 cm, kilosu ise 54’tür. Yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren güzel oyuncu’nun sevgilisi uzun süredir birlikte olduğu Matt Easton’dur. Range Rover marka araca binmektedir.

Lily Collins rol aldığı filmler;

Kör Nokta, Kutsal Savaşçı, Kaçış, Pamuk Prenses’in Maceraları, Stuck in Love, Rosaline, The English Teacher, Ölümcül Oyuncaklar, Love, Rosie, Rules Don’t Apply, Okja, To The Bone, Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile.

Kitapları ise; Senza filtri. Nessuna vergogna, nessun rimpianto, soltanto me, Sem filtro, Senza filtri, Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz