Leya Kırşan

Gerçek Adı Leya Kırşan
Doğum Tarihi 23.05.2008 (12 yaşında)
Burç İkizler
Boy 1.35
Kilo 29
Eğitim İlkokul
Medeni Hali Bekar
Sosyal Medya
Meslek
Doğum Yeri

Ekran severlerin özellikle Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile tanıdıkları Leya Kırşan 2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bugüne kadar Eve Dönüş, Maral: En Güzel Hikayem, Adı Efsane, Hayat Yolunda, ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol almıştır. Halen Payitaht Abdülhamid dizisinde oynayan Leya Kırşan dizide Güzide karakterini canlandırmaktadır.

Ayrıca Sütaş Tatlım ve İnternet reklamlarınında yüzü olmuştur. Kendisinden büyük bir ablası vardır. Baba tarafından aslen nereli olduğu araştırılmaktadır.

22 Yorumlar

  1. Leya Kırşan harika bir gülüşün ve ay gibi parlak bir yüzün var.. Bütün hayallerinin gerçekleşmesi ve her daim mutlu olmanı dilerim.?Seni çok seviyorum..???

  2. Harika bir oyuncusun Leya. Eminim ki oynadığın bütün diziler senin gibi harikadır. Benim, bizim beğendiğimiz en güzel, en harika, en muhteşem dizin Tozkoparan. Seni çok seviyorum,seviyoruz.?????????

  3. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım Azerbeycanı tanımıyorsuz umarım taniyorsunuz qardeş ülke ?????❤️?? iki devlet bir milletiz kardeş ülke ????

  4. Leya ben seni çooook seviyorum senin eeeen büyük hayranınım biliyormusunuz benim abimde ikizler burcu 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 😍😍😍😍😍🤗🤗😍😍😍😄😄

  5. leya senin yerinde olmak istiyorum. senin en büyük hayranın benim. gerçekten ok ata biliyor musun.HEY LEYA SANA BU ŞARKIM*-*

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz