Levent Acar

0

Levent Acar Medikal Estetik Doktoru, Saç Ekim uzmanı. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, eğitimleri, iletişim, hayatı ve biyografi bilgileri.

Levent Acar Kimdir?

Levent Acar Medikal Estetik Doktoru, Cosmedica Klinik Saç Ekim Merkezi Kurucusu. Çok iyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. Mezuniyetin ardından, Dr. Horst-Schmidt-Kliniği’nde (HSK) FUE, Lazer Terapi, Medikal Estetik, Mezoterapi, Dolgu ve Kozmetik Jinekoloji alanlarında Medikal Eğitim Programlarına katılmıştır.

Kariyerine ilk olarak, Medicana Uluslararası Hastanesi’nde Medikal Estetik Birimi’nin Medikal Direktörü olarak başlamıştır. Dr. Acar, FUE ve Safir DHI Saç Ekimi tekniklerinde uzmanlaşmıştır. 2011 yılından bu yana Cosmedica Kliniğinde saç ekimi hizmeti vermektedir. Alman futbolcu Kuranyi, Roma’nın efsane futbolcusu Francesco Totti, Alman efsane Lothar Matthäus dahil dünyaca ünlü oyuncu, futbolcu, sporcu gibi isimlerin de Cosmedica Klinik Saç Ekim merkezi uğrak yeri olmuştur.

Dr. Acar, saç ekimi alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte, aynı zamanda dünya çapında tüm üst düzey kongre ve seminerlere katılmaktadır.

Levent Acar Kaç Yaşında?

Levent Acar 42 yaşındadır. Doğum tarihi 1981.

Levent Acar Nereli?

Levent Acar Almanya doğumludur. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Kısaca Çalışma, Eğitim, Program Bilgileri:

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde Eğitim ve Tıp Fakültesi Mezunu (1999-2005)
Dr. Horst Schmidt Kliniği, Wiesbaden/Almanya’da Tıp Eğitimi Programına Katılım (2003)
Türkiye Sağlık Bakanlığı Devlet Zeynep Kamil Araştırma ve Eğitim Hastanesi, Laparaskopik Cerrahi ve Kadın Onkoloji Cerrahileri (2007-2009)
Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanlarında medikal eğitim programlarına katılım (2009-2010)
İstanbul Cosmedica Medikal Estetik Merkezi Kuruluşu (2011)
Cosmedica Haarpflege & Antiaging GmbH, Düsseldorf’un Kuruluşu (2019)

Türkiye, Almanya dahil, diğer ülkelerde tıp, kozmetoloji, saç restorasyonu ve saç ekimi konularında birçok sertifika almış ve sayısız seminer ve eğitim programlarına katılmıştır. Bu ülke ve şehirlerden bazıları, Bangkok, Tayland, Fransa, Paris, Marsilya, İsrail, Tel Aviv, Amerika, Hollywood, İtalya, Roma, İspanya, Sevilla, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Birleşik Krallık, Londra, Madrid, Barcelona, Las Vegas, Valensiya, Los Angeles, Venedik ve Şikago.

İletişim ve Adres Bilgileri:

Dr. Levent Acar | Cosmedica Hair Transplant Clinic
Adres Nisbetiye, Aytar Cad. Başlık Sokak No:3, Etiler – Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0544 556 05 55

Resmi instagram hesabı @dr.leventacar resmi twitter hesabı ise @drleventacar ‘dır. Web sitelerini ziyaret edebilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://cosmedica.com/tr/
https://drleventacar.com.tr

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz