Leni Klum

0

Leni Klum dünyaca ünlü model ve oyuncu Heidi Klum’un kızıdır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Leni Klum Kimdir?

2004 yılının Mayıs ayında Amerika’nın New York Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Alman model Heidi Klum’un iş adamı Flavio Briatore ile birlikteliğinden dünyaya gelen genç ismin gerçek babasını üvey babası olan İngiliz Seal olarak tanıdığı belirtiliyor. Henry Günther Ademola Dashtu Samuel, Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel ve Lou Sulola Samuel isimlerinde üç kardeşi vardır.

Son dönemde annesininde büyük bir desteği ile moda dünyasına giriş yapmıştır. 2021 yılında Venedik’te ünlü bir İtalyan giyim markasının defilesine katılmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Hatta geçtiğimiz günlerde Vogue dergisinin kapak kızı olmuştur.

Leni Klum Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 48, burcu ise boğa’dır. Resmi instagram hesabını @leniklum kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 968bin civarında takipçisi bulunuyor.

İklim krizini önlemek için inanılmaz derecede önemli olmalarına rağmen, dünya çapında ormanları hızla kaybediyoruz! açıklamasında bulunan genç isim bu sebeple klumforest web sitesini kurmuştur. Sitesinde Savaşmak için Klum Ormanı’nı dikiyoruz! açıklaması bulunuyor. İlk başlangıçta 41.000 ağaç bağışlamış, bağışı ise annesi Heidi Klum‘un üstlendiğini açıklamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz