Lele Pons

0

Lele Pons son yıllarda sosyal medya dünyasının en fazla takip edilen isimlerinden birisi olmuştur. Hakkında genelllikle hayranları tarafından boyu, kilosu, yaşı, sevgilisi gibi soruların cevapları merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lele Pons Kimdir? Nereli?

1996 yılının Haziran ayında dünyaya gelen güzel isim Venezuela doğumludur. Gerçek ismi Eleonora Pons Maronese’dir. 6 saniyelik Vine videoları ile sosyal medya dünyasına giriş yapmıştır. O dönemde Vine platformunda en çok izlenen profile sahip olmuştur. Daha sonra şöhretini diğer sosyal medya platformlarına taşımayı başarmıştır.

Miami Country Day School mezunudur. Babası Luis Pons, annesi ise Anna Maronese’dir. Annesi tıp okulundan mezun olmuştur. Ailenin tek çocuğudur, Lorenzo Figueroa isminde bir kuzeni vardır. Günümüze kadar People’ Choice Favori Sosyal Medya Yıldızı. Shorty En iyi youtube yıldızı ödülü. Premio Lo Nuestro Yılın video klibi ödülü gibi bir çok ödülde aday gösterilmiştir.

Kişisel hayatı ile ilgili, YouTube Original belgesel dizisi The Secret Life of Lele Pons başroldedir. Ayrıca Pons ile Best Kept Secrets adlı Spotify’a özel podcast sunmaktadır.

Sevgilileri ile de sık sık gündeme gelen Lele Pons günümüze kadar şu isimlerle sevgili olmuştur. Twan Kuyper (2015, 2018) – Juanpa Zurita (2016, 2017) – King Bach (2016). Günümüz de ise 2020 yılından bu yana Guaynaa ile birlikteliği sürmektedir.

Lele Pons Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Aslen İspanyol kökenli güzel ismin saç rengi kahverengi, göz rengi ise açık kahve’dir. Boyu 1.68 cm, kilosu 63, burcu yengeç’tir. 2021 yılı itibariyle güzel ismin yaşı 24’dür.

Vücut ölçüleri ise: 94-71-91.5 cm

İlk TV Şovu Weekend Today haber programı’nda konuk olarak yer alması ile gerçekleşmiştir. 2018 yılında Matt Hunter ile beraber, ‘Dicen’, ‘Celoso’ şarkısını ve orijinal olarak Aitana tarafından söylenen Teléfono’nun remiksini çıkarmıştır. 2019 yılında ise ‘Bloqueo’ şarkısını çıkarmıştır.

Lele Pons Hakkında Gerçekler:

2015 yılının Eylül ayında, Vine paylaşımları 7 milyar sınırını geçmiş ve en fazla izlenen kişi olmuştur. Ayrıca, 1 milyar video izlenme sayısı ile bu sayıyı aşan ilk Viner olmuştur.
Vine videolarının konusu, kendisi, arkadaşları, aile üyeleri ve sınıf arkadaşları üzerine yaptığı pratik şakalar olmuştur.
Sabah saat 5’te ülkesi Venezuela’dan Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmıştır.
ilk telefonunu 15 yaşında iken almıştır. Onu Vine’da video çekmeye teşvik eden Viner Jerome Jarre olmuştur.
Aol.com onu 2015 senesinde “ Vine’daki En Eğlenceli 10 Latin Yıldızı ” listesine eklemiştir.
Lele Pons Miami, Florida’da düzenlenen Ultra Müzik Festivali’ne katılmış, 2015 yılında Michelle Obama tarafından Beyaz Saray’a davet edilmiştir.
Tourette sendromu ve hatta şiddetli obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) rahatsızlığı bulunuyor.
2021 yılının Ocak ayında Yandel ile birlikte Bubble Gum isminde bir şarkı çıkarmıştır.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 43,7milyon civarındadır. Tiktok hesabında ise bu sayı 22.1M. Youtube video kanalında ki abone sayısı da 17,6 Mn civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz