Laurence Coke

Laurence Coke kimdir? kaç yaşında? kökeni, sevgilisi, boyu, ailesi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Baba tarafından kökeni, İngiliz, Venezüella ve Hindistan’a uzanmaktadır. Açıkcası kökeni biraz karışıktır. Annesi ise doğma büyüme Amerika kökenli Kaliforniya asıllıdır. Raef isminde kendisinden küçük bir erkek kardeşi vardır. Başak burcudur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile son yıllarda en fazla dikkatleri üzerine çeken modeller arasında yer almaktadır.

İtalya’nın LA ve Beyond modelleri tarafından temsil edilen Teen Vogue dergisinde sıkça model olarak yer almakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Henüz 16 yaşında iken bir ajans ile anlaşma imzalamış ve mankenliğe adım atmıştır. Kısa sürede bir çok ünlü markanın dikkatini çeken Laurence Coke, bir çok derginin kapağında yer almıştır. Kult Model Agency’e bağlı olarak çalışmaktadır.

Ayakkabı numarası 44.5, boyu ise 1.88 cm’dir. Yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren yakışıklı isim sıkı bir sosyal medya kullanıcısıdır. Resmi twitter hesabında 1311, instagram hesabında ise 152 Bin takipçi sayısına sahiptir.

Sevgilisi var mı? varsa kimdir?

Bir dönem dünyaca ünlü oyuncu, söz yazarı ve şarkıcı Rita Ora ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir. Bu birlikteliği daha sonra son bulmuştur. Yeni dönemde ise hiç bir sosyal medya ve magazin gündeminde bir bilgi yer almamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz