Larissa Gacemer

Larissa Gacemer son dönemlerde ülkemizde en çok merak edilen ve araştırılan isimler arasında yer almaktadır. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eşi kim? evli mi? oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Kasım ayında dünyaya gelen güzel isim Brezilya asıllıdır. Brezilya’nın Sao Paulo Şehri’nde doğmuştur. Boyu 1.75 cm, kilosu 54, burcu ise akrep’tir.

Henüz 17 yaşında iken model olarak podyuma çıkmaya başlamış ve uzun boyu, düzgün fiziği, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Geçmişten günümüze bir çok ülkenin reklam kampanyalarında yer alan güzel isim kısa süre içinde yapımcılarında dikkatlerini üzerine çekmiş ve oyunculuk teklifleri almıştır.

Ülkemizde Krem isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olarak Rüya karakterini canlandırmış ve ilk dizi oyunculuk deneyimini bu dizi ile gerçekleştirmiştir. 2013 yılında ise Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan yarışma programı Survivor yarışmacıları arasında yer almış ancak elenmiştir.

Larissa Gacemer evli mi? eşi kim?

2006 yılında Brezilya’dan İzmir’e bir reklam kampanyası için gelmiştir. Daha sonra bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu Burak Gacemer ile tanışmıştır. Ülkesine döndükten sonra internet üzerinden görüntülü olarak konuşmaya devam etmişler daha sonra tekrar İstanbul’a gelmiştir. 2011 yılının Mayıs ayında ise evlenmişlerdir.

Türkiye dışında bir çok ülkeden de ciddi bir takipçi sayısı bulunan ünlü isim sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,4milyon civarındadır. Eşi ile birlikte sık sık resim paylaşımları yapmakta ve takipçileri ile mutlu birlikteliklerini paylaşmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz