Lara Domaç

Lara Domaç hakkında merak edilen soruların cevapları. Hangi sinema ve diziler de rol aldı? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Ekim ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Burcu terazi, boyu 1.65 cm, kilosu ise 50’dir.

Günümüz itibariyle oyunculuk yapmakta, ayrıa drama eğitmenliği görevini de sürdürüyor. Keman, Tango, Latin Dansı ve Hip-Hop danslarında bir hayli başarılıdır. Modern dans ve oyunculuğa karşı her zaman ilgisi olan Domaç, Tümay Özokur Akademi’nde Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Yerli oyunculardan Zerrin Tekindor ve Özge Özpirinççi en sevdiği başarılı isimlerdir. Ayrıca yabancı oyunculardan da Nicole Kidman ve Kathryn Newton favori isimleridir.

Lara Domaç oyunculuk kariyeri:

2012 yılında ilk ekran deneyimini Cheetos Elektirk reklam filmi ile yaşamıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini isen yine aynı sene rol aldığı 2012 yapımı 20 dakika dizisi ile gerçekleştirmiştir. Tam bir tiyatro aşığı olan güzel oyuncu, 2013 yılında Düdükçülerle Fırçacıların Savaşı adlı tiyatro oyununda sahne almıştır.

2019 senesinde, 2019 Sinema Üçüncü Güzeli olmuştur. 2020 yılında Kampüs Kafası adlı dizi de rol almıştır. En son 2021 yılında Exxen’de yayınlanan Hayallerim, Aşkım ve Ailem adı dizinin oyuncu kadrosunda dahil olmuştur.

Oynadığı diziler;

2021 – Hayallerim Aşkım Ve Ailem
2020 – Kampüs Kafası
2012 – 20 Dakika

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz