Kübra Dilara Çelen

Kübra Dilara Çelen hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, oyunculuk kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Ankara doğumlu aslen ise Kosova Priştine’li, burcu ise aslan’dır. Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Başarılı oyunculuk kariyerini sürdüren Dilara Çelen ilk sinema oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Bordo Bereliler Suriye isimli film ile gerçekleştirmiş ve Hafsa karakterine hayat vermiştir. Hemen 1 yıl sonra 2018’de ise filmin devamı niteliğinde olan Bordo Bereliler 2: Afrin adlı film de rol almıştır. Yine aynı sene 2018’de Koyver Gitsin isimli sinema filmin de rol almıştır. Filmin yönetmenliğini Kemal Danacı üstlenmiştir.

Kübra Dilara Çelen 2020 yılında ise Baraj isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Halil’in (Şamil Kafkas) kız kardeşi Meryem karakterini canlandırmıştır.

Güzel oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Resmi instagram hesabını kubradilaracelenn ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz