Kübra Çamlıbel

Kübra Çamlıbel hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kim? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ağustos ayında İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. 17 yaşından bu yana fotomodel olarakta çalışmalarını sürdüren Çamlıbel Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır, Ayrıca Semiha Genç Pilates Studio’da pilates eğitmenliği yapmıştır. Bir çok kaynakta Pilates eğitmenliği sertifikasına sahip olduğu belirtilmektedir. Twitch yayınları öncesinde uzun süre kişisel antrenörlük ile çalışmalarını sürdürmüştür. Bir röportaj’da iş geldikçe yine model olarak çekimlere katıldığını dile getirmiştir. Bir kaç sene önce pilates eğitmenlik sertifikasına başvurup belgesini almış bir süer hayatına Personal Trainer olarak devam etmiş, günümüzde ise twitchte oyun yayıncısı olarak kariyerini sürdürmektedir.

Kübra Çamlıbel twitch macerası;

Arkadaşlarının ısrarı üzerine eğlenmek amacı ile yayın açmış, hiç beklemediği şekilde yükselmiştir. Ardından yayınlarına devam ederek her geçen izlenme ve takipçi sayısını arttırmıştır.

Sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı Kübra Çamlıbel 2018 senesinden beri Twitch platformunda yayın yapmakta kanalının ismi Miranda ‘dır. 2019 yılı itibariyle twitch kanalında takipçi sayısı 200 Bin’in üzerindedir. Ayrıca resmi instagram hesabında 133bin takipçi, twitter hesabında ise bu sayı 5000 civarında.

Kendisine neden MirandaKerry ismini kullanıyorsun dediklerinde verdiği cevap şu olmuştur. Mankenlik ile uğraştığı ve dünyaca ünlü isim Miranda Kerr’den esinlendiğini bu ismi kullanmaya karar verdiğini dile getirmiştir.

Burcu Başak’tır, ancak aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Ayrıca sevgilisi de olan güzel ismin maalesef sevgilisinin kim olduğu bilgisine de ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz