Keiko Belir Yarar

0

Keiko Belir Yarar Türkiye’de rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Peki güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları nelerdir. Kiminle evli? kaç yaşında? aslen nereli? boyu ve kilosu.

Keiko Belir Yarar Kimdir?

Keiko Belir Yarar oyuncu olarak uzun süredir başarılı kariyerini sürdürmektedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi/Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi/Tiyatro/Oyunculuk’99 – Devlet Tiyatroları Sanatçısı. İlgi Otizm Dernegi YK Başkanı.

Keiko Belir Yarar Nereli?

Keiko Belir Yarar Japonya’nın başkenti Tokyo’da dünyaya gelmiştir. Her ne kadar Japonya Tokyo’da dünyaya gelse’de baba tarafından aslen nereli olduğu bilinememektedir. Kendi paylaşımlarından dedesinin, babaannesinin ve diğer büyüklerinin bir çok eski resmi Paris vb. ülkelere uzanmaktadır. Babasının veya annesinin işi nedeni ile mi Tokyo’da doğduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Keiko Belir Yarar Boyu, Kaç Yaşında?

Keiko Belir Yarar 46 yaşında ve 1.65 boyundadır.

Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Yeter Anne isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra ise, Limon Ağacı, Canan, Şöhret ve Beni Affet gibi bir çok projede rol almıştır.

Günümüzde Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma isimli dizide Esin karakterini canlandırmaktadır.

Sıkça evli mi? eşi kimdir? gibi sorular da hakkında merak edilmektedir. Ancak maalesef hiç sosyal medya, haber ve magazin gündeminde bu konu ile bir bilgi mevcut değildir. Bir kaç kaynakta kendisi gibi oyuncu olan ekranların sevilen ismi Burak Altay ile evli olduğu yazmaktadır. Ancak bu bilginin kaynakları teyit edilmiş bir bilgiye dayanmamaktadır. Ayrıca kendi web sayfasında Melek Arya’nın annesi olarak bir kaç paylaşımı bulunmaktadır. Yine aynı şekilde Burak Altay’ında bazı resimlerinde Melek Arya isminde kızı olduğu görülmektedir. Günümüzde ise hiç bir sosyal medya hesaplarında birlikte resimleri bulunmamaktadır.

Biraz da eski resimlerinden nostalji. Annesi, babası, dedesi ve babaannesinin eski resimlerinden bir kaç kare. Resimler, Tokyo, Paris ve Amerika, New York Empire State’de çekilen resimler olarak kendi web sitesinden alınmıştır.

Başarılı oyuncunun 2019 yılında Göğüs Kanseri’ne yakalandığı açıklanmıştır. 11 gün acil serviste kalmış, 12. ci gün yataktan kalkabildiğini, hastalığını ilk öğrendiğinde ölümü değil kızını düşündüğünü dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz