Kaya Giray

9

Kaya Giray hakkında merak edilenler. Ünlü Youtuber ile ilgili aslen nereli? kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu, sevgilisi ve daha bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

13 Eylül 2014 yılında katıldığı Youtube kanalında yer alan Mehmet Kaya Giray kendisini müzisyen ve parodici olarak tanımlamaktadır. Müzik ve kliplerini parodileştirerek absürd komedi haline getirmiş, özellikle Justin Bieber’in sorry şarkısına yaptığı parodi ile büyük beğeni kazanmıştır.

Youtube kanalına 310 binin üzerinde abone kazandıran sıkı takipçileri ile her geçen gün dahada ilerleyen Youtuber Kaya Giray 2017 yılında ILS Vision Music etiketi ile yayınladığı Huuu isimli tekli çalışması takipçileri ve müzik severler tarafından tam not almıştır.

7 Nisan 1995 tarihinde aslen Hatay’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen, Aranjör, Prodüktör ve Youtuber olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Henüz 6 yaşında iken adım attığı müzik serüveninde ilk olarak Mypace ve Facebook üzerinden belli bir kitleye sahip olmuştur. Daha sonra Youtube’a da geçiş yapmış ve kitlesini çok daha üst seviyeye getirerek Müzikal videolar, Parodiler ve Özel Konsept videolar yayınlamıştır.

Kaya Giray Türkiye’de sosyal medya’nın ilk “Parodi Müzik Videoları” yapan ismidir.

9 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz