Kate Hudson

0

1979 doğumlu oyuncu Kate Hudson Yahudi kökenli bir ailenin kızı olarak Amerika, Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Koç burcudur.

Babası müzisyen Bill Hudson, annesi ise Goldie Hudson’dur. Oliver isminde bir abisi vardır. Anne ve babası ayrıldıktan sonra annesi Kurt Russell ile yaşamaya başlamış, Kate Hudson’da annesinin yanında yetişmiştir. Babasını ise Kurt Russell olarak görmüştür.

İki kez evlenen Kate Hudson ilk evliliğini 31 Aralık 2000’de Chris Robinson ile yapmış 14 Ağustos 2006 yılında boşanmıştır. Bu evliliğinden 7 Ocak 2004 doğumlu Ryder isminde bir oğlu vardır. 2010 yılında ise Matthew Bellamy ile yaşamaya başlayan Hudson’un bu birlikteliğinden 2011 doğumlu Bingham Hawn isminde bir oğlu vardır. 2014 yılındada bu birliktelik sonlanmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 1998 yılında Desert Blue adlı film ile gerçekleştiren Hudson daha sonra Ricochet River, 200 Cigarettes, Dr. T & the Women, Gossip, About Adam, Almost Famous, The Four Feathers, How to Lose a Guy in 10 Days, Le Divorce, Alex and Emma, The Skeleton Key, Raising Helen, You, Me and Dupree, Fool’s Gold, My Best Friend’s Girl, GElinlerin Savaşı ve Nine gibi bir çok projede rol almıştır.

Güzel oyuncu Kate Hudson’un vücut ölçüleri, 86-59-87 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz