Kasım Şeren

Kasım Şeren müzik dünyasında seslendirdiği birbirinden ilginç şarkılar ile müzik severlerin dikkatini çekmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kasım Şeren Kimdir? Nereli?

Resmi sosyal medya hesaplarında belirttiği üzere müzisyen ve solist olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Seslendirdiği ve video klip çektiği bir çok şarkının söz ve müziğinin de kendisine ait olduğu belirtiliyor.

1989 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Iğdır’lıdır ve Iğdır da doğmuştur. 2022 yılı itibariyle 33 yaşındadır.

16 Haziran 2015 tarihinden bu yana youtube video kanalında seslendirdiği şarkıların kliplerini yayınlamaktadır. Günümüz itibariyle youtube video kanalında 50,7 B civarında hatırı sayılır bir abone sayısına sahiptir. Ayrıca instagram hesabı kullanıcı ismi de @kasim.serenofficial ‘dır. İnstagram hesabı açıklamasında Nazar duası yer alıyor.

Seslendirdiği şarkılar ve video klip çalışmalarının yanı sıra resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özellikle dini konuda insanlara birşeyler anlattığını ancak insanların pek ilgi göstermediğini belirtmiştir. Bundan şikayetçidir de. Ancak dini konularda açıklamalar yapmaktan vazgeçmeyeceğini, sürekli anlatacağını ve bunun dinin bir parçası olduğunu belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz