Kadr

1

Kadr Zalim dünya isimli şarkı ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Müzik severler ise hakkında aslen nereli? kaç yaşında? gerçek ismi nedir? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 doğumlu olan ünlü rap sanatçısı Kadr aslen Hatay’ın Dörtyol İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Gerçek ismi nedir? sorusunun cevabına ise henüz ulaşılamamıştır. Profesyonel olarak rap dünyasına 2016 yılında giriş yapmış, daha sonra albüm çalışmaları ile müzik dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştır. Mashup adı altında bilinmiş şarkıları düet olarak seslendirmiş adını tüm müzik severlere duyurmuştur.

İlerleyen yıllarda ailesi ile birlikte Almanya’nın Kassel Şehri’ne taşınmış yaşantısını orada sürdürmeye karar vermiştir.

Genellikle Kadr Music olarak hakkında arama yapıldığında popüler bir çok şarkısı ekrana gelmektedir. En popüler ve büyük beğeni ile dinlenen şarkıları ise, Zalim Dünya, Rampapa, Leyla, Ya Baba, Dale Dale Mame, International Lady, Bir Tek Ferrari, Delisin, Ben Sensiz, Gece Kararır, Emoji Mimoji ve BARI. Şarkıların klipleri ise Youtube video sitesinde milyonlarca kez izlenmiş ve dinlenmiştir.

Şarkılarda Alman aksanı dikkatlerden kaçmamaktadır.

Kadr Albüm ve şarkıları;

Emoji Mimoji
Abi Deyince
Ben Sensiz
Bir Tek Ferrari
International Lady
Dale Dale Mame
Leyla

Resmi sosyal medya hesapları aktif bir şekilde kullanan başarılı rapçinin günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 109bin civarındadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz