Kadir Aktar

Kadir Aktar hakkında merak edilen soruların cevapları. Sosyal medya hesapları tarafından ciddi bir takipçi sayısına sahip olan Aktar hakkında takipçileri Kaç yaşında? aslen nereli? doğum yeri neresi? eğitimi gibi bir çok soruyu merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Kasım ayında, İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelen Kadir Aktar aslen Batman’lıdır. İki kardeştir, kendisinden büyük bir ablası vardır. 2007 senesinde Bağcılar Olimpik Spor Kulübü’nde Taekwondo lisansını almış, 2017 yılında ise bowling, bocce, dart sporu ile ilgilenmiştir. İstanbul derecesi maçında 2. olmuştur.

Boyu 1.76, kilosu 73, burcu ise yay’dır. Bağcılar Özel Yeniay Lisesi’ni bitirmiştir. Bağcılar’da sözü geçen gençlerdendir ve kafes dövüşü organizeleri etmiştir. Oldukça vatan sever bir kişilik olarak tanınmaktadır. Çocukluk ve gençlik yılları Bağcılar Sancaktepe semtinde geçmiş, ilköğretimi ise Sancaktepe İlk öğretim okulunda tamamlamıştır.

Arkadaşları arasında reis ismi ile hitap edilmekte, mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olan birisidir. Çevresi tarafından bu kimliği ile tanınmakta, anılmakta ve sevilmektedir.

Çok küçük yaşlardan itibaren hep spor ile iç içe olan Aktar ayrıca geçmiş yıllarda, Güngören Doğuş Spor Kulübü’nde futbol oynamış, koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu da belirtebiliriz.

7 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz