Kaan Sekban

Kaan Sekban hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? doğumm yeri, tiyatro hayatı ve öncesi.

18 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur.

Eski bir bankacı olan Kaan Sekban Arnavutköy Korkmaz Yiğit Lisesi ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur.

Kaan Sekban Çalışma Hayatı;

Üniversite eğitiminin son senesinde Garanti Bankası çağrı merkezi’nde 7 ay çalışmış ardından Fulya Şubesi’nde Kobi bankacılığı müşteri temsilciliği. 2008’de Kobi Pazarlama departmanında stratejik planlama yetkilisi, 2010’da satış koordinasyon yönetmenliği gibi görevlerde bulunmuştur. 500 civarında şube’yi ziyaret eden eski bir bankacı olan komedyen, tiyatrocu bir çok coğrafi bölgenin sorumlusu olarak çalışmalarını sürdürmüştür.


2012 senesinden itibaren yurtiçi ve dışı oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimlerine katılan Kaan Sekban İstanbul Film Akademi, craft atölye, acdetcity oyunculuk stüdyosu. Los Angeles Ny Film Akademi ve Amerikan Drama Sanatları Akademisi, New York gibi kurumlarda kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuğu ve workshoplarda yer almıştır.

En son katılmış olduğu müzikal eğitimin ardından Garanti Bankası’ndaki 10 yıllık kariyerine son vermiştir.

İstifasının ardından 200 civarında oyuncu arasından İstanbulname Müzikaline seçilmeyi başarmıştır. Ve Maslak Tim Center’da sahnelenen müzikal’de ünlü isimlerle birlikte sahne almıştır. Bu isimler Nükhet Duru, Cezmi Baskın, Melda Gür, Pelin Akil ve Caner Cindoruk. 2016 yılında Happy Office Workshop Platformunu kurmuştur. O yıldan bu yana hem kurumsal hemde bireysel olarak farkındalık konusunda danışmanlık hizmeti vermekte, oyunculuk ve yazarlık hayatına devam etmektedir.


Tebrikler Kovuldunuz isimli kitaba imzasını atan Kaan Sekban odasından canlı yayın yaptığı talk show’ları artık profesyonel olarak seyirciye sahnede aktarmaktadır. Plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar kendine has üslubu ile Kaan Sekban – Saçmalar ismi ile sahneliyor.

İstanbul doğumlu ancak aslen baba tarafından nereli bilgisine ulaşılamamıştır.

Günümüzde Youtube video sitesinde yer alan kanalı ile paylaşımlarını da sürdürmekte, kanalının sloganı, Türkiye’nin ilk ve tek ev yapımı talk show’u.

Son olarak 2017 yılında kanalı üzerinden paylaştığı bir videosu.

Beyaz yakalının kabusu : Diğer Kurumdan Gelenler !.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz