Kaan Eren Özmen

Kaan Eren Özmen, yöneticisi olduğu ve görev aldığı başarılı projeler ile grafik tasarım ve sosyal medya alanında adından söz ettirmiştir. Genç girişimci hakkında insanlar tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca; kariyeri, hayatı ve biyografi bilgilerini sizler için derledik.

Kaan Eren Özmen Kimdir?

Kaan Eren Özmen Kayseri / Kocasinan doğumludur. Dijital medya alanında çalışmalarını sürdüren Kaan, profesyonel olarak grafik tasarımcılığı yapmaktadır. Sıkı bir dijital medya takipçisi iseniz Kaan Eren Özmen’in karşınıza çıkan veya çıkacak olan bir çok içerik ve projede perde arkasında olduğunu söyleyebiliriz.

Kaan Eren Özmen Nereli?

Kaan Eren Özmen aslen Kayseri’lidir.

Kaan Eren Özmen Eğitimi:

Eğitim: Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyetinin ardından, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama bölümünde öğrenim görmektedir.

Kaan Eren Özmen Kitapları:

Kaan Eren Özmen 2012 yılında kurmuş olduğu Facebook sayfası Yankılı Sokaklar ile birlikte sosyal medya yöneticiliğine ilk adımını almıştır. Bu yöneticilik, sayfa takipçilerinin yönlendirmesi ile kariyerine bir kitap eklemesine vesile olmuştur.

12 ve 14 yaşları arasında yazmış olduğu “Yankılı Sokaklar” ismindeki kitabı 2018 itibarıyla yayımlanmış olup, Ateş Müzik şirketinin dağıtımcılığını üstlenmesiyle tüm kitapevlerindeki raflarda yerini almıştır.
kaan erenozmen kimdir 1
Çocukluk yaşlarında sosyal medya yöneticiliği ve grafik tasarım yeteneklerini bir araya getiren Özmen, bunu bir mesleğe dönüştürmek üzere 2019 yılının Ocak ayında “Keo Workshop” ismindeki dijital medya ajansını kurdu. Kurmuş olduğu Dijital Medya Ajansı, UMAD (Ulusal Markalar Derneği) tarafından 2019 yılının son çeyreğinde düzenlenen ödül töreninde Sosyal Medya Yönetimi kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Çalışmalarına, kurduğu oluşum adı altında devam eden Kaan Eren Özmen; şirketi ile birlikte Sosyal Medya Yöneticiliği, Grafik Tasarım, PR ve Danışmanlık gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Kaan Eren Özmen’in çalışmalarını görmek ve portföyünü incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaan Eren Özmen’in yazmış olduğu kitabı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz