Jubel

Jubel Aleyna Tilki ile son dönemde seslendirdikleri Diamonds isimli şarkı ile merak konusu olan müzik grubudur. Grubun üyeleri kim? isimleri nedir? haklarında merak edilenler.

Jubel Kimdir?

Jubel İsveç’in önde gelen pop müzik grubudur. Grupta yer alan isimler Sebastian Atas ve Victor Sjöström’dür. İlk müzik kariyerlerinde Warner Music ile sözleşme imzalayan ikili uzun seneler ayrı çalışmıştır.

Jubel (Sebastian Atas) Kimdir? Kaç Yaşında?

Sebastian Atas, tam ismi ile Anton Sebastian Atas 22 Nisan 1994 tarihinde İsveç Halmstad’da doğmuştur. Yapımcı ve söz yazarı kimliği ile tanınmaktadır. Tunus-İtalyan asıllıdır.
Jubel5

Jubel Victor Sjöström Kimdir? Kaç Yaşında?

Victor Sjöström tam ismi ile Carl Victor Sjöström İsveçli söz yazarı ve yapımcıdır. 12 Temmuz 1989 tarihinde İsveç Halmstad, Söndrum’da doğmuştur. İsveç asıllıdır.

Grup Illusion’daki bir işbirliği, perakendeci ve moda markası H&M için küresel bir reklamın teması olarak seçilmiş ve tanınmıştır. Ancak ilk olarak 1970 yılında Kelly Sherman’ın grubu Boffalongo tarafından kaydedilen ve King Harvest tarafından büyük bir hit olan Dancing in the Moonlight adlı şarkının remix çalışması ile büyük bir çıkış yakalamışlardır.

2018 yılında yayınlanmış, İsveç, Norveç ve Belçika müzik listelerinde üst sıralarda yer almıştır. 2020 yılında tekrar piyasaya sürülen remix çalışmaları, UK Singles Chart’ta listede uluslararası bir çıkış yakalayarak 11. numarada zirveye ulaşmışlardır. Yine aynı sene Avustralya Resmi Singles Chart olan ARIA’da da listeye girmişlerdir. İngiliz radyo listesinde ise zirvede yer almıştır.

İlk albüm çalışması Strawtown 2019 yılında çıkmış, Strawtown EP’si ise 2020’de müzik severler ile buluşmuştur. Ardından On the Beach, Chris Rea şarkıları Fin Airplay listesinde 1 hafta boyunca ilk sırada yer almıştır. 2020 yılında Someone adlı parçaları ülkeleri İsveç’te Sverigetopplistan’da listelerde yer almıştır. Jubel grubu, Stockholm’deki Lollapalooza’da da sahne almıştır.

2022 yılında ise Aleyna Tilki ile seslendirdikleri Diamonds isimli şarkı ile Türkiye’de büyük ilgi görmüştür. Grubun resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @jubelofficial ‘dır.
Jubel4


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz