Jessica Clements

Jessica Clements sosyal medya ve moda dünyasının başarılı isimleri arasında yer almaktadır. Takipçileri genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgilerini merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Aralık ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.78 cm, kilosu 60, burcu ise oğlak’tır. Elit Model bünyesinde model olarak çalışmalarını sürdürmenin yanı sıra ciddi bir hayran kitlesine sahip olan sosyal medya fenomeni’dir. Ayrıca kendi kendine başlıklı bir kanalla güzellik, saç ve moda vlogger’ıdır.

Youtube kariyeri öncesinde Boston, MA’da modellik yapan güzel isim ilk olarak, Erik Conover’ın YouTube kanalında boy göstermiştir. Boston, Miami, California ve New York City’de bir çok ünlü marka için podyuma çıkmıştır.

Jessica Clements Evli mi? sevgilisi kim?

Bir dönem Amerika asıllı ünlü youtuber Erik Conover ile sevgili olan güzel isim 2012 yılında çıkmaya başlamıştır. Ancak birliktelikleri 2016 yılında son bulmuştur. İlerleyen süreçte YouTuber Üyesi Brittney Smith ve erkek arkadaşı Roman Atwood tarafından yönetilen bir YouTube kanalında dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından kendi kanalı ile kariyerine devam etmeye karar vermiştir.

Youtube video kanalında 982 B civarında abonesi bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel model’in günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ise takipçi sayısı 722bin civarındadır. Ayrıca voyageclementine isimli instagram hesabında ise 22,5bin takipçisi bulunmakta. Tiktok hesabını da aktif olarak kullanmakta orada ise 166.1K takipçisi vardır.

Youtube video kanalında genellikle moda, giyim, makyaj ve eğlenceli video paylaşımlarında bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz