İzzet Antebi

0

İzzet Antebi cemiyet hayatının ünlü isimlerindendir. Son dönemde ismi sıkça merak konusu olan başarılı iş adamı hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İzzet Antebi Kimdir?

İzzet Antebi Venge adlı restaurantların sahibidir. Ancak ilerleyen süreçte restaurant zinciri kurma hayalini askıya almış sadece İstanbul Levent’te bulunan Venge Restaurantın faaliyetlerini sürdüreceğini belirtmiştir. Aslen tekstilci olduğunu ve tekstil alanına yoğunlaşmaya karar vermiştir. Ayrıca Üniteks adlı aile şirketi ile başladığı iş hayatı kariyerine bir çok alanda devam etmiştir. Babası iş adamı Moris Antebi’dir.

İzzet Antebi Kaç Yaşında?

İzzet Antebi 45 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Haziran 1977.

İzzet Antebi Evlimi? Boşandımı?

İzzet Antebi 2009 yılında Didem Sarı ile evlenmiştir. Ancak evliliği 2021 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden Moris isminde bir oğlu ve Mila isminde bir kızı vardır. Boşandıktan sonra eski eşi ile çocukları için ortak vekalete imza attıkları belirtiliyor.

En son Tuvana Türkay ile sevgili oldukları yönünde haberler ile magazin gündeminde ismi sıkça anılmaktadır.

Üniteks adlı aile şirketinin söz sahibi olan Antebi’nin, giyim üzerine faaliyet gösteren firmanın İstanbul ve İzmir’de üretim tesisleri bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz