İsak Vural

İsak Vural Türk futbol dünyasının kendisinden çok şeyler beklediği yetenekli isimlerdendir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca futbol kariyeri, oynadığı takımlar, biyografi ve hayatı.

İsak Vural Kimdir?

İsak Vural futbol kariyerine İsveç Ligi ekiplerinden Hammarby takımında devam etmektedir. Futbola Hammarby takımında başlamış ardından Benfica alt yapısına geçiş yapmıştır. 2002 seensinde Fenerbahçe U19 takımında oynamış, Fenerbahçe A Takım kadrosuna yükselmiştir. Daha sonra Hammarby takımına kiralık olarak transfer olmuştur.

İsak Vural Nereli?

İsak Vural aslen Konya’lıdır. Baba tarafından aslen Konya Kulu, anne tarafından Norveç asıllıdır. Annesininde eski bir Norveçli bayan futbolcu olduğu belirtilen genç futbolcunun babasının ismi ise Cüneyt Vural’dır.

İsak Vural ve Annesi
İsak Vural ve Annesi

İsak Vural Kaç Yaşında?

İsak Vural 17 yaşındadır. Doğum tarihi 28 Mayıs 2006, burcu ise ikizler’dir.

İsveç Hammarby takımına transfer olduktan sonra resmi instagram hesabından yaptığı paylaşım sonrası şu notu eklemiştir.

“Bu gönderiye Fenerbahceye teşekkür ederek başlamak istiyorum. Geçtiğimiz yıl son derece eğitici oldu. @mbatshuayi ve @Enner Valencia gibi büyük yıldızlarla hafta boyunca antrenman yapmak ve oynamak inanılmaz bir sürü yeni deneyim yaşattı. Geçen yıl beni destekleyen tüm kulübe, başkana, takıma, antrenöre ve tüm muhteşem taraftarlara büyük ve sıcak teşekkürler. Tekrar görüşürüz!

Şimdi @hammarbyfotboll. ile yeni heyecan verici bir macera başlıyor. Hammarby’de oynamaya beş yaşındayken başladım. Akademinin bir parçasıyken hala Yıl IP kokusunu alabiliyorum. @kennedybakir benim idolümdü. Hep Söderstadion’da oynamayı hayal etmişimdir. Yeşil-beyazlılarda yer almak ve bu sezon İsveç futbolu oynamak için her şeyimi vereceğim.

Genç futbolcu Türkiye U16 ve U17 Milli takım kategorilerindede forma giymiştir.

Hangi mevkide oynuyor sorusunun cevabı ise merkez ortadır. Forma numarası 10 olan genç futbolcu, yeteneği, zekası ve teknik kapasitesi ile gelecek yıllarda hem Fenerbahçe, hemde Türkiye A Milli takımının uzun süre formasını giymesini beklediği yıldız adaylarımızdan birisi olarak gösterilmektedir.

Resmi instagram hesabı @isakvural ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz