İmren Gürsoy

İmren Gürsoy son dönemde sosyal medya üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken, özellikle İnstagram fenomeni anneler arasında ciddi bir takipçi sayısına sahip isimdir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

5 Ocak 1989 tarihinde aslen Tekirdağ Çorlu, Esenler Köyü’nde dünyaya gelen İmren Gürsoy 4 kardeştir. Oğlak burcudur. Kalabalık bir ailede yetişen ünlü isim hayatının en büyük değerlerinden birisinin de ailesi olduğunu belirtmektedir. Kardeşleri ile yaş aralığı çok yakın olması sebebi ile kardeşin yanı sıra arkadaş gibi yetişmişlerdir. Kardeşlerinden ikisi kendisinden küçüktür.


Eğitim hayatına doğup büyüdüğü Esenler Köyü’nde başlamıştır. Ardından ailesi ile birlikte Çorlu’ya taşınarak Ortaokul ve eğitim hayatına Çorlu’da devam etmiştir. O yıllarda üniversite eğitimini bilgisayar öğretmenliği üzerine sürdürmek istemiş ancak babasının şehir dışında eğitim hayatını devam ettirmesine sıcak bakmamasını sonucu lise döneminde staj yaptığı iş yerinde iş hayatına atılmıştır.

Bir süre sonra eşi ile tanışmış ve evlenmiştir. Eşi’nin ismi Samet Gürsoy’dur, bu evliliğinden 1 Eylül 2014 doğumlu Mete isminde bir oğlu vardır. Eşi ile arasındaki yaş farkı ise 7’dir.

Fotoğraf çekmeyi, yazmayı (özellikle şiir) çok seven İmren Gürsoy, sosyal medya macerasının ardından daha çok insanla ve anneyle paylaşmak için blog açmıştır. Dans ve müziği çok sevmekte ayrıca spor yapmak, kitap okumak ve yemek yapmak ta hobileri arasında yer almaktadır. Genel olarak televizyon izlemeyi pek sevmeyen, çok uyumayı vakit kaybı olarak gören, eğlenceli bir karaktere sahiptir.

Günümüz itibariyle Youtube video kanalında abone sayısı 35bin civarında, instagram takipçi sayısı ise 468bin ‘dir. Youtube kanalında annelere, bebekleri ile ilgili ürünler ve oyuncakların incelemeleri, etkinlikler, blw uygulamaları ve yemek tariflerini paylaşmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz