Ic3peak

0

Ic3peak Grubu Rusya asıllı bir müzik grubudur. Grubun üyeleri ise büyük bir merak uyandırmıştır. Kısaca grubun üyeleri, hayatları ve kariyerleri.

Ic3peak Kimdir?

Rusya asıllı bir müzik grubu olan Ic3peak 2013 yılının Ekim ayında Rusya, Moskova’da kurulmuş, Rus deneysel elektronik müzik ikilisinin grup ismidir.

İlk başlangıçta grup olarak şarkılarını İngilizce olarak kayıt etmişledir. Daha sonra tamamen Rusça olarak kayıt etmeye devam etmişlerdir. 2018 yılında bazı konserleri kolluk kuvvetleri tarafından iptal edilmiş, hiç bir sebep belirtilmeden Sibirya’nın Novosibirsk kentinde gözaltına alınmışlardır.

Günümüzde müzik kariyerlerini devam ettiren ünlü grubun albümleri ise şu şekilde.

IC3PEAK (2015)
Sonbahar (2016)
Сладкая Жизнь (2017)
Сказка (2018)
До Свидания (2020)

Ic3peak Anastasia Kreslina Kimdir?

Anastasia Kreslina grubun vokalistidir. 13 Kasım 1995 tarihinde Rusya’da dünyaya gelmiştir. Resmi instagram hesabını Nastya Kreslina @ndless olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle tekil instagram hesabında 469bin civarında takipçisi bulunuyor. Müzisyen ve vokal kimliğinin yanı sıra, İnstagram hesabından paylaştığı birbirinden enteresan ve ilginç resimler ile ilgi odağı olmuştur.

“Tablo bölümünde yer alan 13 Kasım 1995 tarihi Anastasia Kreslina olarak eklenmiştir.”

Bazı kaynaklarda Anastasia Kreslina’nın göz rengi de bir hayli geçmektedir. Resimlerde de görüldüğü üzere gözlerinin birisi mavi, birisi ise yeşil’dir. Ve bu göz renklerinin tamamen doğal olduğu belirtiliyor.

Nikolay Kostylyov Kimdir?

Grubun bir diğer üyesi ise Nikolay Kostylyov. Rus asıllı bir composer ve yapımcı’dır. 31 Ağustos 1995 tarihinde Rusya’nın Moskova şehri’nde dünyaya gelmiştir. Oda resmi instagram hesabını Nick Kostylev @ic3nick kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. 233bin civarında takipçisi bulunuyor. Hesabında son dönemde gerçekleşen Rusya Ukrayna savaşı üzerine şu not yazmaktadır.

Rusya Ukrayna Savası, Bilgi ve yardım yolları.

“Hükümetinizden Ukrayna’ya yardım sağlamasını istemekten bağışta bulunmaya ve hatta gönüllü olarak doğrudan katılmaya kadar yardım etmenin birçok yolu vardır.” Savaş konusunda ki hassasiyeti ile çözüm yolları adı altında yardım kampanya, bağış vb. aktivitelerde bulunmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz