Hilal Yaşar

Hilal Yaşar son yapımcı ve sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Beyaz Tv ekranlarında çalışma hayatına devam etmekte, Anadolu Basın Yayın Birliği Antalya Temsilcisi’dir. Beyaz Tv ‘de yayınlanan Marka Şehirler isimli programı sunmaktadır. Ayrıca Hilal Yaşar’la Marka Şehirler Dergi İmtiyaz Sahibi’dir.

Hilal Yaşar Kimdir? Nereli?

Maalesef tüm araştırmalarımıza rağmen kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi bilgilerine ulaşılamamıştır. Bir çok kaynak ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden edinilen bilgiye göre baba tarafından aslen Nevşehir’lidir. Üreten şehirler Güçlü Türkiye sloganı ile Marka Şehirler prorgamında bir çok il ve İlçe’yi gezmekte yapılan üretimleri kamera ile gözler önüne sermektedir. Ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlayan, İl ve ilçelerimizin üretimlerinin anlatıldığı programı büyük bir başarı ile sunmaktadır. Ülke ekonomisine yön veren il ve ilçeleri ekranlara taşımaktadır.

Bir çok şehre gitmekte, İl ve İlçe Belediye Başkanları ve Devlet kurumlarının önde gelen yetkilileri ile röportaj yapmakta. Üretimlerin yanı sıra, gitmiş olduğu şehirlerin kültürel ve sosyal özelliklerini, örf ve adetlerini de Marka Şehirler programı aracılığı ile tanıtmaktadır. Hilal Yaşar daha önce, Kanal 7 Avrupa ekranlarında yayınlanmış olan Hilalce Hasbihal ve Beyaz Tv’de Akıllı Yatırımlar isimli programları sunmuştur.

Evli mi medeni durumu? sorularının cevabına ulaşamadığımız güzel isimn, 23 yaşında bir kızı vardır. @markasehirler_beyaztv olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 25,3bin civarındadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz