Hayley Hughes

0

Hayley Hughes İngiltere’de yayınlanan ateşli program, Love Island (Aşk Adası) ile ismini duyurmayı başarmıştır. En son katıldığı yardım amaçlı bir gecede giydiği cesur kıyafetle tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gece’de giydiği derin yırtmaçlı ve derin göğüs dekolteli kırmızı kıyafeti ile adeta orada bulunanları büyülemiştir. Hakkında ise, kaç yaşında? kimdir? boyu, kilosu, sevgilisi gibi bir çok soru merak konusu olmuştur.

Hayley Hughes 1996 yılının Haziran ayında İngiltere’de dünyaya gelmiş, burcu Yengeç’tir. Yaşıntısını Liverpool’da sürdüren Hayley Hughes Aşk Adası isimli programın ardından ITVBe reklamlarında yer almış ayrıca bir çok moda markası için modellik yapmaya başlamıştır. Yarışma’da diğer erkek yarışmacı adaylarından Eyal Booker ile yakınlaşsa da daha sonra birlikteliklerinin yürümediğini açıklamıştır.

Daha önce Chris Hughes ve Scoot Thomas ile birlikte sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Günümüzde ise yine yardım gecesine birlikte katıldığı sevgilisi DJ Tom Zanetti’dir. Güzel model Hayley Hughes’in boyu ise 1.62 cm’dir. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin 2018 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 623 Bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz