Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu kaç yaşında? boyu, kilosu, oynadığı dizi ve sinema filmleri ile merak edilen oyuncular arasında yer almaktadır.

1992 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Hayal Köseoğlu’nun burcu, İkizler’dir. İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Ekol Drama – Oyunculuk Eğitimi ve Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim alan Hayal Köseoğlu’nun boyu 1.70 cm, kilosu ise 60’tır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 1997 yılında Ruhsar dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, Ufak Tefek Cinayetler ve İstanbul’lu Gelin isimli dizilerde rol almıştır. Ayrıca 2018 yılında Özgür Dünya isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Günümüzde Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Derya karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Güzelliği ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra müzik dünyasında da başarıları ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. En son 2018 yılında Bahar Melankolisi isimli teklisi Youtube video kanalı üzerinden yayınlanmıştır. Şarkının söz ve müziği kendisine aittir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz