Hasan Süzer

Hasan Süzer hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

11 Kasım 1995, İstanbul doğumludur, Türkiye’nin önde gelen ailelerinden Süzer ailesinin bireyidir. Adını Süzer Holding’in kurucusu dedesi Hasan Süzer’den almıştır. Aynı zamanda Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Suzer’in yeğeni ve adından sıkça söz ettiren başarılı iş insanı Baran Süzer’in kuzenidir. Ailenin genç girişimci bireyi sosyal ve ticari anlamda aktif olmaya erken yasta başlamıştır.

Eğitim Hayatı ve Kariyeri:

İlkokul ve Lise hayatını Özel Bahçeşehir Kolejlerinde tamamlayan Hasan Süzer, Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği bölümünde tamamlamıştır.

Otelci bir aileden gelmesi sebebiyle turizmin hep içinde yer almış olan Süzer, bu alanda kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Süzer, Amerika’da ve Avrupa’da çeşitli sertifika eğitimlerine katılmıştır. Amcası Mustafa Süzer’in yönlendirmesiyle, üniversite yıllarında sağlık alanı ile tanışmıştır.

Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olan özel bir firmada yarı zamanlı çalışmaya başlayıp, bir dönem sonra üniversite eğimine devam ederken tam zamanlı olarak firmanın uluslararası hasta ilişkileri departmanında çalışmaya başlamıştır. Bu süreçte gözle görülür şekilde başarı sağlayan Süzer, edindiği bilgi ve tecrübe ile, 2017’de kendi sağlık turizmi firması Suzermed Clinic’i kurma kararı almıştır.

O günden günümüze, ülke ekonomimize bir hayli katkı sağlayan, sağlık turizmini en başarılı şekilde icra eden firmalardan biri olan Suzermed’in aktif olarak yönetiminde yer almaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz