Hande Kazanova

1

Hande Kazanova Astrolog, Oyuncu ve Sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? kimdir? boyu, kaç yaşında? evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hande Kazanova Kimdir? Nereli?

1973 yılının Eylül ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen İzmir doğumludur. İzmir Alaybey semti nüfusuna kayıtlıdır ve ailenin tek evladı olarak dünyaya gelmiştir. İlköğretimi Alaybel İlkokulu, orta ve liseyi ise İzmir Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. 2001 ve 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulunda Astroloji eğitimi almıştır. Daha sonra, İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak diplomasını almıştır. 2016 senesinde, Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlamış ve İSAR CAP ünvanını almıştır. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır. Hande Kazanova Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Türkiye’yi temsil ettiği yarışma Miss İnternatonial’da ilk 10 içerisinde yer almıştır.

1992 senesinde, İzmir Fuar Güzellik Yarışması ve 1993 yılında Star Güzellik Yarışması’na katılmıştır. Ekonomi eğitimi gördüğü dönemde sunucu olmuştur. Gaye Sökmen’den aldığı bir telefonun ardından, 250 kişinin arasından seçilmiş ve Kanal 6 televizyonunda çalışmaya başlamıştır.

Hande Kazanova Boyu, Kilosu, Burcu ve Yaşı:

Boyu 1.75 cm, kilosu 56, burcu ise terazi’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 47’dir. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. @handekazanova instagram hesabında günümüz itibariyle 354bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

TRT İstanbul Radyosu’nda tiyatro dersleri almıştır. Güzel isim günümüze kadar bir çok dizi, sinema’da rol almıştır. Ayrıca astroloji yazarlığı yapmaktadır ve Habertürk gazetesindede burç astroloji yazarlığını sürdürmektedir. Burç yorumları yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Gökhan Alkan

Hande Kazanova Sinema ve dizi deneyimleri:

Esir Sultan, Esma Sultan (2012)
Hanımeli Sokağı, Gülistan (2010)
Yasemince, 3 bölüm konuk oyuncu (2010)
Servet Avcısı, Müzeyyen & 2008
Sıfır Noktası, Didem
Yanık Koza, Suna
Kurtlar Vadisi, Av. Canan Karakteri & 2003-2005
Tatlı Hayat, Konuk oyuncu
Aşkına Eşkiya, Nazlı & 2001 – 2002
Cinlerle Periler, Konuk Oyuncu
Mahallenin Muhtarları, Ece & 1997- 2001

Video Klipler

Alişan, Yemin Çiçeğim (2002)
Fatih Erkoç, Sen Yoksun Diye (2000)
Yavuz Bingöl, Baharım Sensin (1997)
Üç Hürel, Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş (1996)

Hakkında daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.handekazanova.com

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz