Hande Kazanova

Hande Kazanova Astrolog, Oyuncu ve Sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? kimdir? boyu, kaç yaşında? evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hande Kazanova Kimdir?

Hande Kazanova sunucu, oyuncu, astrolog, yazar. İlköğretimi Alaybel İlkokulu, orta ve liseyi ise İzmir Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur.

2001 ve 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulunda Astroloji eğitimi almıştır. Daha sonra, İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak diplomasını almıştır. 2016 senesinde, Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlamış ve İSAR CAP ünvanını almıştır.

Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalandırılmıştır. Zişan Hande Kazanova Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

ASTRO ART Astroloji Okulu’ndan 2018 senesinde FİNANSAL ASTROLOJİ eğitimenliğine başlamıştır. Diğer astrolog arkadaşları ile Atlantis Astroloji ve Kişisel Gelişim de Bireysel Danışmanlıklarına devam etmektedir.
Hande Kazanova5
Türkiye’yi temsil ettiği yarışma Miss İnternatonial’da ilk 10 içerisinde yer almıştır.

1992 senesinde, İzmir Fuar Güzellik Yarışması ve 1993 yılında Star Güzellik Yarışması’na katılmıştır. Ekonomi eğitimi gördüğü dönemde sunucu olmuştur. Gaye Sökmen’den aldığı bir telefonun ardından, 250 kişinin arasından seçilmiş ve Kanal 6 televizyonunda çalışmaya başlamıştır.

Hande Kazanova Nereli?

Hande Kazanova İzmir’lidir. İzmir Alaybey semti nüfusuna kayıtlıdır ve ailenin tek evladı olarak dünyaya gelmiştir.

Hande Kazanova Boyu, Kaç Yaşında?

Hande Kazanova 50 yaşında ve 1.67 boyundadır. Kilosu 57, Doğum tarihi 25 Eylül 1973, burcu ise terazi’dir.

TRT İstanbul Radyosu’nda tiyatro dersleri almıştır. Güzel isim günümüze kadar bir çok dizi, sinema’da rol almıştır. Ayrıca astroloji yazarlığı yapmaktadır ve Habertürk gazetesindede burç astroloji yazarlığını sürdürmektedir. Burç yorumları yapmaktadır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. @handekazanova instagram hesabında günümüz itibariyle 476bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Resmi twitter hesabı ise @hande_kazanova ‘dır. Youtube video kanalı @Handekazanovaileastroloji ‘de Haftalık ve aylık burç yorumları, gezegen hareketleri ve burçlar ile ilgili ekstra bilgi paylaşımlarını sürdürmektedir.

Hande Kazanova Oynadığı Sinema ve Diziler

Esir Sultan, Esma Sultan (2012)
Hanımeli Sokağı, Gülistan (2010)
Yasemince, 3 bölüm konuk oyuncu (2010)
Servet Avcısı, (Müzeyyen (2008)
Sıfır Noktası (Didem)
Yanık Koza (Suna)
Kurtlar Vadisi (Av. Canan Karakteri) 2003-2005)
Tatlı Hayat (Konuk oyuncu)
Aşkına Eşkiya, (Nazlı) (2001 – 2002)
Cinlerle Periler (Konuk Oyuncu)
Mahallenin Muhtarları (Ece) (1997- 2001)

Video Klipler

Alişan, Yemin Çiçeğim (2002)
Fatih Erkoç, Sen Yoksun Diye (2000)
Yavuz Bingöl Baharım Sensin (1997)
Üç Hürel, Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş (1996)

Hakkında daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.handekazanova.com


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz