Haluk Gürel

Haluk Gürel hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları, kariyeri ve iş hayatı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Ocak ayında dünyaya gelen başarılı iş adamı Haluk Gürel baba tarafından aslen Siirt’lidir. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Arapça dillerini bilen Gürel, uzun yıllardır pırlanta sektörünün içerisinde iş hayatını sürdürmektedir.

Babadan kalma mesleği daha ileri seviyelere taşımayı başarmış, kişiye özel pırlanta tasarımları, tasarım ürünleri, kolye, yüzük ve küpe gibi bir çok ürün ile bu sektörün öncü isimlerinden birisidir.

Haluk Gürel hobileri, iş ve özel hayatı;

Hafta sonlarını genellikle en büyük hobilerinden olan golf sporuna vakit ayırarak geçirmektedir. Genç yaşına rağmen başarılı iş hayatının yanı sıra, yakışıklılığı, giyim tarzı, lüks yaşamı, hayatı ve White car collection Beyaz Otomobil Kolleksiyonu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

35 yılı aşkın süredir pırlanta sektörünün içerisinde yer almakta, 3 nesildir Pırlanta ve Kuyumculuk sektöründe faaliyet göstermektedir. Pırlantaya şekil veren ismi ile pırlanta piyasasının en önemli isimlerinden birisidir.

Son dönemde ise sadece pırlanta ve iş hayatı ile değil özellikle, yardım sever kimliği ile de bir hayli dikkat çekmiştir. Pandemi, Covid döneminde yaptığı bir çok yardım ile her kesimden büyük takdir toplamıştır.

İşini aşkla yapan genç iş adamı, satışlarının sadece yurt içinde olmadığını, Almanya ve Belçika gibi bir çok Avrupa ülkesine de pırlanta ihracatı gerçekleştirdiğini dile getirmiştir. Ayrıca Güney Afrika, Hindistan ve Avusturya’dan pırlanta, elmas, safir ve yakut gibi değerli taşları getirmekte, onları müşterisi ile buluşturmaktadır. Ülkemizde özellikle bulunması bir hayli zor olan nadide parçaları hobi tutkunları ile buluşturan Gürel ailesi lüks’ün bir süre sonra ihtiyaca dönüştüğünü belirtmiştir. Ancak her ne kadar lüks bir yaşama sahip olsalarda yaptıkları yardımları, hayır sever kimlikleri ve ihtiyaç sahiplerine olan düşkünlüleri ile saygı duyulan bir aile olma özelliği gözlerden kaçmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz