Hakan Gündoğar

Hakan Gündoğar hakkında merak edilenler. Aslen nereli? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Televizyon ekranlarının başarılı isimlerinden olan Hakan Gündoğar Muhabir, sunucu ve spor spikeri olarak uzun yıllardır görev almaktadır. Aslen bir çok kaynakta da belirtildiği üzere baba tarafından Arnavutluk Göçmeni’dir. Geçmiş dönemde Erdoğan Aktaş yönetiminde iken BJK Tv’de Haber Müdürü olarak görev yapmıştır.

Geçmişten günümüze bir çok başarının altına imzasını atan Gündoğar özellikle Beşiktaş Kongresi öncesi Süleyman Seba ile ropörtaj yaptığı dönemi ile de hafızalara kazınan isim olmuştur.

NTVSPOR’da görev yapmış, daha sonra A Spor’da Transfer Hattı isimli programda spor sunucusu olarak görev almaya başlamıştır.

Hakan Gündoğar hangi takımlı;

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinmektedir. Ancak yaptığı programlarda taraflı bir tutum değil de objektif yönü ile takdir toplamıştır. Yaptığı yorumlar ve değerlendirmeler de objektif ve tarafsız olarak görevini yapmaktadır.

Beşiktaş’ın transferleri ile ilgili yaptığı açıklamalar ve duyuruları ile adından sıkça söz ettirmiştir. Geçmiş yıllarda Ricardo Quaresma transferini de Beşiktaş ve futbol camiasına ilk duyuran isim olmuştur. Ayrıca Simao Sabrosa ve Hugo Almeida gibi isimlerinde transferini günler öncesinden bildirmiştir.

Maalesef henüz doğum yeri, burcu ve kaç yaşında olduğu gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz