Gülşah İnce

Gülşah İnce Fox Tv ekranlarında haber programını sunmaya devam ediyor. Başarılı isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gülşah İnce Kimdir?

Gülşah İnce gazeteci, haber muhabiri ve sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Bölümü mezunudur. Uzun seneler muhabir olarak Doğan Haber Ajansı’nda çalışmış ilerleyen süreçte Fox Haber ekibine dahil olmuştur.

2008 senesinde FOX TV bünyesinde FOX Haber ekibinde çalışmaya başlamış ve halen günümüzde de aynı ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Gülşah İnce Kaç Yaşında?

Gülşah İnce 36 yaşında, ikizler burcudur. Doğum tarihi ise 28 Mayıs 1986.

Gülşah İnce Evlimi? Eşi Kim?

Gülşah İnce 2012 yılında Burak Birsen ile evlenmiştir. Bir dönem ismini ve soyismini Gülşen Birsen İnce olarak kullandığı ve sonrasında tekrar sadece isim ve soyismini kullanması dikkat çekmiştir. Ardından boşandı, neden ayrıldı? gibi sorular merak konusu olmuştur. Başarılı sunucunun Burak Birsen ile evliliğinden Beren isminde bir de kızı vardır.

Burak Birsen’de muhabir, sunucu ve haber spikeri olarak uzun yıllardır çalışmalarına devam etmektedir. Burak Birsen ile 2021 yılında boşandığı belirtilmektedir.

Ekşi sözlükte de hakkında bir çok yorum bulunan ünlü isim, resmi instagram hesabını @gulsahince kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 10bin civarındadır.

Geçmiş dönemde seçim zamanı, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu sık sık röportajlar gerçekleştirmiştir. Ayrıca seçim döneminde muhabir olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Güzel isim bilindiği üzere sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz