Gülşah Çınar

0

Gülşah Çınar Beyaz Tv’de Olcay Kutluca ile birlikte İz Bırakanlar isimli programı sunmaktadır. Hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gülşah Çınar Kimdir?

Gülşah Çınar sunucu, reklamcı. Geçmişten günümüze bir çok televizyon kanalı ve yayın grubunda çalışmalar da bulunan güzel isim, 2010 senesinde, sektörün en eski cemiyet dergilerinden olan VIP Turkey Dergisi’nde görev yapmaya başlamıştır. Derginin reklam ve halkla ilişkiler direktörü olarak görev yapmıştır.

Mesleki kariyerinin, 15. yılında “Yılın En Başarılı Reklamcısı” ödülüne layık görülmüştür.

Reklamcılık mesleğinin yanı sıra 10 yıldan uzun süre, yeme – içme ve eğlence sektörüne de yazıları ile katkıda bulunmuştur.

“Gülşah’la Köşe Kapmaca” isimli köşesinde, 10 yılndan fazla bir süre VIP Turkey Dergisi’nde yazılar kaleme almış, sektörün en prestijli, en popüler mekanlarını okurseverler ile buluşturmuştur.
gulsah cinar4 jpg

Gülşah Çınar Kaç Yaşında?

Gülşah Çınar 45 yaşındadır. Doğum tarihi 14 Kasım 1978, burcu ise akrep’tir.

Gülşah Çınar Nereli?

Gülşah Çınar İstanbul Sarıyer doğumlu, köklü bir ailenin çocuğudur. Aslen ise kökeni memleketi, Trabzon’dur.

Geçtiğimiz zaman diliminde reklamcılık sektörü üzerine bir çok ödülün sahibi olmuştur. “Altın Doğa Ödülleri” gecesinde “Yılın En Başarılı Reklamcısı” ödülünün sahibi olmuştur.

2023 yılı itibariyle ise Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan İz Bırakanlar isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Programı Olcay Kutluca ile birlikte sunmuştur.

Güzel isim bekardır. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 50’dir.

Resmi instagram hesabı @gulsahcinarresmi ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz