Gülce Cantürk

Gülce Cantürk hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? eğitimi, kariyeri, çalışmaları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2019 yılında Üniversite eğitimini tamamlayan güzel isim oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. Ayrıca bazı kaynaklarda model ve manken olarak çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor.

İstanbul Metropolitan Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Gülce Cantürk oynadığı diziler;

İlk oyunculuk deneyimini İşte Bu Benim Masalım isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli ve Yusuf Ege Gönülal gibi isimlerde rol almıştır.

Ayrıca yine Acun Ilıcalı’ya ait olan Exxen Platformunda yayınlanan Öğrenci Evi isimli dizinin de oyuncu kadrosunda yer almıştır. Bu dizide ise Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Samet Kaan Kuyucu, Ceren Balcı, Dilara Gül Demiral, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Zülal Sude Güler ve Serra Pirinç gibi isimler rol aldı.

Gülce Cantürk İnstagram hesabını 9ulc3 ismi ile kullanmaktadır. Maalasef güzel oyuncunun doğum yeri, doğum tarihi, yaşı, boyu ve nereli olduğu gibi bilgilerin cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.
Management: @kadir.dd / @metropolitanagency

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz