Gülay Afşar

Gülay Afşar Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olmuştur. Ekonomi alanında ihtisas sahibi olan Gülay Afşar televizyon dünyasına tesadüfen girdiğini belirtmiştir.

Usta isim Mehmet Ali Birand’dan eğitim almıştır. Murat Afşar ile evlidir ve bu evliliğinden Burak ile Alihan isimlerinde iki oğlu vardır.

Ekonomi öncesinde siyaset okuyan Afşar, 1997 senesinde Kanal E ile televizyon dünyasına adım atmış, ardından CNN Türk, CNBC-E ve NTV gibi kanallarda programlar hazırlamış ve sunmuştur.

Bir dönem Borsa’da Broker’lık yaptığını belirten Gülay Afşar’ın aslen nereli olduğu, doğum yeri, kaç yaşında ve doğum tarihi gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul, Tarabya’da sürdürmektedir.

3 Yorumlar

  1. yaşı yazılmamış ama 60 yaşındadır. tıpkı serap belet gibi gerçek doğum tarihini yaşını genç göstermek amacıyla yanlış veriyor.

  2. gülay afşar eşi murat afşar’dan yıllarca ağır şiddet gördü görüyor. hatta dikkatli bakarsanız burnunda bu şiddetin kalıntısı olan travmatik bozulmayı görebilirsiniz. eşi burnunu bir kavga anında kafa atarak kırmıştı. kırılan burun estetikle falan anca bu kadar düzeltilebildi. çevresinde kendisini tanıyanlar gülay hanım’ın belki bu şiddetin bir sonucu olarak akli dengesinin pek yerinde olmadığını söylüyorlar. eşinden korkusuna mı nedir bilinmez boşanmaya da yanaşmıyormuş gülay afşar.

  3. gülay afşar daha önce menzil tarikatı mensubu bakan recep akdağ döneminde sağlık bakanlığının yüzü olmuş afişlerde yer almıştı! yıllardan beri akp hükümetinin karanlık operasyonlarına hizmeti sürdüren gülay afşar şu an ankara yenimahalle 25 mart mahallesi atakent sitesi c1 blok 24 no’ya aile görünümüyle yerleştirilen bir grup teröristin azmettiricisi ve suç ortağı halinde! buraya yerleştirdikleri teröristlere sağladıkları pentagon’dan ithal silahlar yardımıyla hedeflerine koydukları insanlara güçlendirilmiş odaklanmış dalgalarla kalp krizi veya beyin kanaması geçirtmeye uğraşıyorlar!
    gülay afşar londra köprü saldırısından önce instagram’dan mevlüt çavuşoğlu ve hakan fidan’ın “ricasıyla” yayımladığı saldırıyı dolaylı yoldan bu isimler adına üstlendiği fotoğrafların hesabını da verecektir!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz