Gözde Sucu

Gözde Sucu müzik dünyasının sevilen isimlerindedir. Başarılı sanatçı hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gözde Sucu Kimdir?

Gözde Sucu Akademik eğitimini tamamladıktan sonra farklı sektörlerde çalışmıştır. 2006 yılında eşiyle evlenerek, eşinin işleri dolayısıyla yurtdışında yaşamaya başlamış. 2009 yılında ilk çocuğunun dünyaya gelmesiyle İstanbul’a geri dönmüştür.

2014 yılında ikinci çocuğu dünyaya gelmiştir. Çocukların büyümesi ve okul serüvenlerinin başlamasıyla; Çocukluğundan beri hayali olan ve rafa kaldırmadığı müzik yolcuğu için, kızıyla birlikte, Vokal Koçu Süheyla Yengi’den şans dersleri almaya başlamıştır.

Eşine ve çocuklarına bir hatıra bırakmak için yola çıkan Gözde Sucu, Hocası sayesinde Sezen Aksu’nun hiç yayınlanmamış, gün yüzüne çıkmamış, 2 sıfır şarkıyla buluşmuş ve muzik hayallarinin peşinde koşma yolunu açmıştır.

Sözü ve Müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Taze Bitti” şarkısı ( ilk teklisi) 22 Temmuz 2022’de tüm dijital platformlarda yayınlanmıştır. Şarkının klip çalışması, Youtube NetD Kanalında 1 aydan daha kısa süre de 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Yine Sezen Aksuya ait “Tut Elimden” den isimli duygusal şarkısıyla ikinci teklisini 5 Ekim 2022 de yayınlamıştır.

Çocukları : S.Alya Sucu – E.Ege Sucu
Eşi: Y. Emre Sucu

Gözde Sucu Kaç Yaşında?

Gözde Sucu 44 yaşındadır. Doğum tarihi 13 Mart 1980, doğum yeri İstanbul, burcu ise balık’tır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @gozdeescu ‘dur. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 194bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz