Görkem Mete

0

Görkem Mete Demir 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Kaç yaşında? boyu, kilosu ve merak edilen diğer biyografi bilgileri.

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Görkem Mete’nin boyu 1.26 cm, kilosu ise 29’dur. Saç ve göz rengi Kahve’dir. Kendisinden küçük bir erkek kardeşi vardır.

5. sınıfa giden çocuk oyuncu bugüne kadar dizi oyunculuğunun yanı sıra reklamlarda da yer almıştır. En son 2015 yılında Türk Telekom Her Eve İnternet, Boyner ve Şahin Sucukları Altın Kesim Reklam çalışmalarında bulunmuştur.

Görkem Mete oynadığı dizi ve filmler;

Bir Litre Gözyaşı dizisi öncesinde, Mord Kommision, Netflix dizisi Koruyucu (The Protector)’da oynamıştır. Yıldızlar da Kayar Das Borak sinema filmi ile, 2018 yılında Baba 1.5 adlı sinema filminde, Peker Açıkalın, Rüzgar Erkoçlar, Deniz Özerman, Nilay Duru, Haldun Boysan ve Ali Erkazan gibi usta oyuncularla birlikte rol almıştır.

Televizyon dünyası dışında özel hayatında yüzmek ve futbol oynamak en büyük hobileri arasında yer almaktadır. Diğer bir yandan Hande Aytar Ajansı’na bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul doğumludur ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.


İlginizi Çekebilir :   Deniz Ertürk

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz