Göktuğ Yıldırım

0

Göktuğ Yıldırım son dönemde rol aldığı Azizler isimli dizi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Peki çocuk oyuncu Göktuğ kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve diziler de rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Göktuğ Yıldırım yaşı, boyu, kilosu, burcu;

2011 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Hande Aytar Cast Oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Boyu 1.35 cm, kilosu 31, burcu başak, göz rengi yeşil, saç rengi ise kumral’dır.

Oynadığı sinema ve diziler;

2021 – Azizler (Sinema Filmi)
2020 – Bir Başkadır (İsmail)
2020 – Gönül Dağı
2019 – Krek dizi
2019 – 7.Koğuştaki Mucize (Sinema)

Göktuğ Yıldırım oyunculuk Eğitimi:

Gülay Say Drama Eğitimi almıştır. 2019 yılında Turkcell Lifebox reklam filminde yer alan minik oyuncu başarılı kariyerini sürdürmektedir. Resmi instagram hesabını goktug.yldrmm ismi ile kullanmakta, hesap ailesi tarafından yönetilmektedir.

En son rol aldığı Azizler isimli sinema filmi’nde canlandırdığı Caner karakteri ile büyük bir beğeni topladı. Film de birbirinden usta oyuncular (Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Gülçin Santırcıoğlu, İrem Sak, Binnur Kaya, Fatih Artman, Öner Erkan, Helin Kandemir, Hülya Duyar, İlker Aksum) yer almıştır.

İlginizi Çekebilir :   Tolga Evren

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz