Göksu Melek Ulucan

Göksu Melek Ulucan hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Genç oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema ve TV bölümün mezun olmuş, Hilal Saral’dan da kamera önü oyunculuk eğitimi ve Zoom Arts’da oyunculuk eğitimi almıştır. Göksu Melek Ulucan daha önce reklam filmlerinde ve fotoğraf çekimlerinde boy göstermiştir. Maalesef boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Oyuncu ilk kez “Afili Aşk” dizisinde Ayça karakteri ile kamera karşısına geçmiş ve başarısını gözler önüne sermiştir. Küçücük bir rolü olsa da kendisini dizi yapımcılarına göstermeyi başarmıştır.

Şimdilerde yeni başlayacak “Öğretmen” dizisinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu ile birlikte başrolde yerini almıştır. Dizide 18 yaşında bir kız olan Mine karakterine hayat verecek. Mine lise son sınıf öğrencisidir. Teknolojiye boğulmuş olan Mine kıskanç da bir kızdır, arkadaşının yüzme başarısını görmezden gelen Mine bir de iftira atınca işler tamamen karışacak ve işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz