Göksel Kayahan

0

Göksel Kayahan hakkında merak edilenler. Kimdir? kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi bölümü mezunu ve terazi burcudur. Babası emekli Albay’dır, bu sebeple bir dönem askeri lojmanlarda yaşamıştır. Sportif ve sosyal aktivite dolu bir çocukluk geçirmiştir. 4 yaşında kayak yapmaya başlamış, 7 sene profesyonel olarak tenis oynamıştır.

Eğitimin ardından oyunculuk yapmaya karar vermiştir. Spor eğitmenliğini şimdilik düşünmemektedir. Günümüze kadar ise bir çok kez oyunculuk eğitimi almıştır. Can Gürzap, Ali Poyrazoğlu ve Kudret Sabancı’nın oyunculuk atölyelerinde eğitim almıştır. En büyük hayali Genco Erkal, Can Gürzap ve Haluk Bilginer ile birlikte aynı projede rol almaktır. Yönetmen olarak ise Çağan Irmak, Ferzan Özpetek ve Fatih Akın gibi isimler ile birlikte çalışmak. Bazı kaynaklarda çok iyi pasta yaptığı ve modellik kariyerinde yurt dışında yaşadığı belirtiliyor.

Bir kaç yıl önce ise Kim Milyoner Olmak isimli yarışma programına katılmıştır. Yakışıklı oyuncu Ge Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Göksel Kayahan oyunculuk kariyeri:

İlk oyunculuk deneyimini henüz 12 yaşında iken gerçekleştirmiştir. Osman Sınav‘ın Kılıç Günü isimli projesinde Ertan Saban‘ın çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Ayrıca Adı Mutluluk ve Evli ve Öfkeli adlı dizilerde de rol almıştır. Bir kaç senedir tiyatro oyunlarında sahne almaktadır.

Göksel Kayahan en son Emanet isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Bora karakterine hayat vermiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz