Gökhan Yavuz

Gökhan Yavuz hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökhan Yavuz 25 Ekim 1978 yılında dünyaya gelmiş ve TÜRVAK Sinema TV Oyunculuk mezunudur. 2004 yılında “Yabancı Damat” dizisinde henüz öğrenci iken Erler Film’in dikkatini çekmiştir. Yine Erler Film imzalı “Ölümüne Sevdalar” dizisinde Cüneyt Arkın, Emre Kınay, Ece Uslu, Nihat Nikerel ve Savaş Dinçel gibi önemli isimlerin bulunduğu ana kadroda yer almıştır.

Tiyatro deneyimleri de olan yetenekli oyuncu, “Görev” ve “Son Tatil” sinema filmlerinde başrollerde yer almış, birbirinden farklı rollerin üstesinden başarıyla gelmiştir. Aynı zamanda şair ve yazar olan çok yönlü oyuncu 2007 yılında “Hainler Günü” şiir albümüyle yurt dışında da önemli bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Ekranların aranılan yüzü iken oyunculuğa ara veren yakışıklı oyuncunun, aynı zamanda yaşamında başarılı bir spor hayatı vardır. Birçok oyuncuya dövüş ve aksiyon sahnelerinde koçluk, yapım şirketlerine danışmanlık yapmıştır.

En son 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. MİA Yapım-Banu Akdeniz imzalı Eda Tezcan’ın senaristliğini, Cem Karcı’nın ise yönetmenliğini üstlendiği Hercai dizisinde Rıza Demir karakterini canlandırmıştır. Yakışıklı oyuncunun ekranlara dönüşü yurt içi ve yurt dışında bulunan bir çok hayranını heyecanlandırmış ve mutlu etmiştir. Gelecek dönemde yine bir çok başarılı projede yer alması beklenmektedir.

Maalesef aslen nereli olduğu boyu, kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır, İstanbul doğumludur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz